KONST / Litografier / Färglitografi 15385152
*
nr 1538 5152
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Komposition, monogramsignerad. Färglitografi. Bladets mått: 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 57x57 cm
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 maj 2023
kl 19:37:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/5 12:46:37
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:37
-
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:21
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:45
*
Andreas Lundberg
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
nr 1538 5152
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Komposition, monogramsignerad. Färglitografi. Bladets mått: 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 57x57 cm
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 maj 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/5 12:46:37 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:37 -
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:21 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:35 -
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:45